Skip to main content

APIE UAB „DEFORTA”

UAB „Deforta” – jauna, veržli, perspektyvi, dinamiška, ambicinga įmonė, savo veiklą vystanti ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje. Nuo pat įmonės įsteigimo pradžios svarbiausias uždavinys ir visas dėmesys yra skiriamas bendradarbiavimui su klientais, gerų santykių vystymui.

Supratingumas ir pagalba, darbo našumas ir efektyvumas, nepriekaištinga darbo kokybė, pagarba, greitas bei kruopštus susitarimų įvykdymas daro mūsų įmonę patikimu partneriu. Dirbame su dauguma stambiausių Lietuvos medienos perdirbimo įmonių bei privačiais asmenimis.

Įmonėje dirba mažas, tačiau turintis daugelio metų patirtį kolektyvas. Kiekvienas iš dirbančiųjų savo srities specialistas. Nuolatos keliama kvalifikacija ir gilinamos žinios įvairiuose kursuose bei mokymuose leidžia objektyviai ir tiksliai atlikti darbus.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • LIFOSA, AB

  Vyr. statybininkas-inžinierius Eugenijus Daugilis
  UAB “Deforta” darbuotojai yra savo srities specialistai. Kai vyko derybos, mes nelabai tikėjome, kad per tokį trumpą laiką jie susitvarkys su tokia nelengva užduotimi, bet Deforta, UAB vyrai pažadą ištesėjo, o mes likome patenkinti jų atlikta paslauga – 60 topolių kelmų sunaikino per 2 dienas.
 • ŠIAULIŲ APŽELDINIMAS, UAB

  Direktorius Vidas Klepšys
  Esame vieni iš pirmųjų klientų, kurie išbandėme naują kelmų šalinimo technologiją. Likome labai nustebinti gautu rezultatu, nes darbai vyko sklandžiai, greitai, o mes sutaupėm ne tik laiką, bet ir pinigų. Per 5 dienas buvo panaikinti 215 topolių kelmų, kurių pašalinimas yra ypač sudėtingas. Beveik visi kelmai buvo 1,5 m diametro , o pats didžiausias net 1,7 m , kuris labai sėkmingai buvo įveiktas, darant kelis gręžimus. Esame dėkingi šiai įmonei už suteiktas profesionalias paslaugas.

  MŪSŲ KLIENTAI